Warszawa 5-6 IV 2014

Międzynarodowa Giełda Biżuterii i Minerałów

5-6 kwietnia 2014, 10.00-18.00, ul. Nowowiejska 37B

Hala OSIR, Warszawa 

Zapraszamy na największą w Polsce (i jedną z największych w Europie), dwudniową, Giełdę Biżuterii i Minerałów.

Na Giełdzie:
Ponad 200 wystawców z całego świata, piękna biżuteria, niezwykłe minerały, kamienie szlachetne, wyjątkowe wyroby jubilerskie, hurtownie, rzemieślnicy, jubilerzy, złotnicy, artyści, kolczyki, bransoletki, pierścionki,naszyjniki, korale, półprodukty do tworzenia biżuterii…

Bilety:

  • normalny 12 zł
  • ulgowy ( dla osób poniżej 18 roku życia i emerytów) 8 zł

Atrakcje:

  • Płukanie złota – najmłodsi zwiedzający będą mogli bezpłatnie spróbować własnych sił i szczęścia płucząc złoto techniką używaną na Dzikim Zachodzie w XIX wieku. Ci którym uda się wypłukać drobinki złota otrzymają spersonifikowany certyfikat “Poszukiwacza Złota”.

  • Cięcie agatów - agaty występują w formie szarych i nieatrakcyjnych z zewnątrz “kul”. Dopiero po przecięciu ujawniają swoje wewnętrzne piękno. Za każdym razem jest to loteria – agat może zawierać piękne wzory i barwy, lub równie prawdopodobnie może okazac się “pusty”. Za symbolicznych kilka złotych będzie można zakupić agaty z polskich Sudetów, które zostaną przecięte przez specjalistów. Każdy może spróbować swoje szczęścia!
  • Geolandia – na Giełdzie będzie dostępne miejsce stworzone z myślą o dzieciach. Pod profesjonalną opieką pedagogiczną najmłodsi będą uczyć się rysować minerały, poszukają cennych „skarbów” w piaskownicach czy stworzą modele skamieniałości. Rodzice w tym czasie będą mogli spokojnie zwiedzać Giełdę.
  • Konkurs – kolejny raz, wszyscy zwiedzający będą mogli wziąć udział w losowaniu wysokiej klasy okazu mineralogicznego – wysokiej klasy okaz WANADYNITU z Maroka z miejscowości Mibladen o dużej wartości kolekcjonerskiej. Piękny czerwony kolor kontrastujący z jasną, kremową skała. Kupony będą dodawane do biletów w kasach, a gablota z okazem będzie umieszczona w wejściu głównym na Giełdę.

 

5-6 IV 2014, godz. 10.00-18.00. Giełda odbywa się w centrum Warszawy, Hala OSIR, ul. Nowowiejska 37b

Info dla wystawców: gielda@mineraly.waw.pl
Info dla mediów: biuro@mineraly.waw.pl

COPYRIGHT 2012 MINERALY.WAW.PL | PROJEKT UAU PROJECT