Warszawa 4-5 X 2014

Międzynarodowa Giełda Biżuterii i Minerałów

4-5 października 2014, 10.00-18.00, ul. Nowowiejska 37B

Hala OSIR, Warszawa 

Zapraszamy na największą w Polsce (i jedną z największych w Europie), dwudniową, Giełdę Biżuterii i Minerałów.

Na Giełdzie:
Ponad 200 wystawców z całego świata, piękna biżuteria, niezwykłe minerały, kamienie szlachetne, wyjątkowe wyroby jubilerskie, hurtownie, rzemieślnicy, jubilerzy, złotnicy, artyści, kolczyki, bransoletki, pierścionki,naszyjniki, korale, półprodukty do tworzenia biżuterii…

Dołącz do wydarzenia na facebooku (tutaj)!

Bilety:

 • normalny 12 zł
 • ulgowy ( dla osób poniżej 18 roku życia i emerytów) 8 zł

Atrakcje:

 • Płukanie złota – najmłodsi zwiedzający będą mogli bezpłatnie spróbować własnych sił i szczęścia płucząc złoto techniką używaną na Dzikim Zachodzie w XIX wieku. Ci którym uda się wypłukać drobinki złota otrzymają spersonifikowany certyfikat “Poszukiwacza Złota”.
 • Cięcie agatów – agaty występują w formie szarych “kul”, dopiero po przecięciu ujawniają swoje wewnętrzne piękno. Za każdym razem jest to loteria – agat może zawierać piękne wzory i barwy, lub może okazać się “pusty”. Za symbolicznych kilka złotych będzie można zakupić agaty z polskich Sudetów, które zostaną przecięte przez specjalistów.
 • Geolandia – na Giełdzie będzie dostępne miejsce stworzone z myślą o dzieciach. Pod profesjonalną opieką pedagogiczną najmłodsi będą uczyć się rysować minerały, poszukają cennych „skarbów” w piaskownicach czy stworzą modele skamieniałości. Rodzice w tym czasie będą mogli spokojnie zwiedzać Giełdę.
 • Konkurs – kolejny raz, wszyscy zwiedzający będą mogli wziąć udział w losowaniu wysokiej klasy okazu mineralogicznego. Kupony będą dodawane do biletów w kasach, a gablota z okazem będzie umieszczona w wejściu głównym na Giełdę.
——————————————————————————————————————————————

Pałac Minerałów – największa w Polsce Międzynarodowa Giełda Biżuterii i Minerałów

7-8 marca 2015, 10.00-18.00, Pl. Defilad 1

Pałac Kultury i Nauki, Warszawa 

Zapraszamy na największą w Polsce (i jedną z największych w Europie), dwudniową, Giełdę Biżuterii i Minerałów. Targi odbędą się w pięknych wnętrzach Pałacu Kultury i Nauki. Podczas tej edycji, Giełdzie będzie towarzyszyć specjalna wystawa drogich okazów minerałów z całego świata.

Na Giełdzie:
Ponad 300 wystawców z całego świata, piękna biżuteria, niezwykłe minerały, kamienie szlachetne, wyjątkowe wyroby jubilerskie, hurtownie, rzemieślnicy, jubilerzy, złotnicy, artyści, kolczyki, bransoletki, pierścionki, naszyjniki, korale, półprodukty do tworzenia biżuterii…

Bilety:

 • normalny 15 zł
 • ulgowy (dla osób poniżej 18 roku życia i emerytów) 10 zł
 • rodzinny (dwoje dorosłych i dowolna liczba dzieci) 35 zł

Atrakcje:

 • Wystawy kolekcjonerskie, Specjalna Biżuteria, Specjalna Minerały
 • Strefa młodego projektanta – specjalnie wydzielona strefa dla młodych twórców biżuterii. Szukajcie tu niebanalnej biżuterii i zupełnych nowości na rynku jubilerskim. Stawiamy na świeżość.
 • Geolandia - na Giełdzie będzie dostępne miejsce stworzone z myślą o dzieciach. Pod profesjonalną opieką pedagogiczną najmłodsi będą uczyć się rysować minerały, poszukają cennych „skarbów” w piaskownicach czy stworzą modele skamieniałości. Rodzice w tym czasie będą mogli spokojnie zwiedzać Giełdę.
 • Konkurs - kolejny raz, wszyscy zwiedzający będą mogli wziąć udział w losowaniu wysokiej klasy okazu mineralogicznego. Kupony będą dodawane do biletów w kasach, a gablota z okazem będzie umieszczona w wejściu głównym na Giełdę.

 

4-5 X 2014, godz. 10.00-18.00. Giełda odbywa się w centrum Warszawy, Hala OSIR, ul. Nowowiejska 37b

Info dla wystawców: gielda@mineraly.waw.pl
Info dla mediów: biuro@mineraly.waw.pl

COPYRIGHT 2012 MINERALY.WAW.PL | PROJEKT UAU PROJECT