Warszawa 3-4 XII 2016

Przedświąteczna Międzynarodowa Giełda Biżuterii i Minerałów

3-4 grudnia 2016, 10.00-18.00,

ul. Nowowiejska 37B, Hala OSIR, Warszawa

Zapraszamy na jedną z największych w Polsce, dwudniową, Giełdę Biżuterii i Minerałów.

Na Giełdzie:
Ponad 170 wystawców z całego świata, piękna biżuteria, niezwykłe minerały, kamienie szlachetne, wyjątkowe wyroby jubilerskie, hurtownie, rzemieślnicy, jubilerzy, złotnicy, artyści, kolczyki, bransoletki, pierścionki,naszyjniki, korale, półprodukty do tworzenia biżuterii…

Bilety:

  • normalny 12 zł
  • ulgowy (dla osób poniżej 18 roku życia i emerytów) 8 zł

Atrakcje:

  • Płukanie złota - najmłodsi zwiedzający będą mogli bezpłatnie spróbować własnych sił i szczęścia płucząc złoto techniką używaną na Dzikim Zachodzie w XIX wieku. Ci którym uda się wypłukać drobinki złota otrzymają spersonifikowany certyfikat ?Poszukiwacza Złota?.
  • Cięcie agatów - agaty występują w formie szarych kul, dopiero po przecięciu ujawniają swoje wewnętrzne piękno. Za każdym razem jest to loteria agat może zawierać piękne wzory i barwy, lub może okazać się pusty. Za symbolicznych kilka złotych będzie można zakupić agaty z polskich Sudetów, które zostaną przecięte przez specjalistów.
  • Geolandia - na Giełdzie będzie dostępne miejsce stworzone z myślą o dzieciach. Pod profesjonalną opieką pedagogiczną najmłodsi będą uczyć się rysować minerały, poszukają cennych skarbów w piaskownicach czy stworzą modele skamieniałości. Rodzice w tym czasie będą mogli spokojnie zwiedzać Giełdę.
  • Konkurs - kolejny raz, wszyscy zwiedzający będą mogli wziąć udział w losowaniu wysokiej klasy okazu mineralogicznego. Kupony będą dodawane do biletów w kasach, a gablota z okazem będzie umieszczona w wejściu głównym na Giełdę.

Katalog wystawców Warsaw Mineral Expo 2016, 5-6 marca 2016 – spis i plan imprezy

3-4 XII 2016, godz. 10.00-18.00. Giełda odbywa się w centrum Warszawy,ul. Nowowiejska 37B, Hala OSIR.

Info dla wystawców: gielda@mineraly.waw.pl
Info dla mediów: biuro@mineraly.waw.pl

COPYRIGHT 2012 MINERALY.WAW.PL | PROJEKT UAU PROJECT