Warszawa 7-8 III 2015

Warsaw Mineral Expo

Największa w Polsce Międzynarodowa Giełda Biżuterii i Minerałów

7-8 marca 2015, 10.00-18.00,

Pałac Kultury i Nauki, Pl. Defilad 1, Warszawa

 

Zapraszamy na największą w Polsce (i jedną z największych w Europie), dwudniową, Giełdę Biżuterii i Minerałów – Warsaw Mineral Expo. Targi odbędą się w pięknych wnętrzach Pałacu Kultury i Nauki.

Impreza Warsaw Mineral Expo ma bogatą ponad dwudziestopięcioletnią tradycję, odbywa się w Warszawie a jej powierzchnia to 8000 m2. Imprezę odwiedza corocznie blisko 20 000 osób z całej Europy. Są na niej obecne największe firmy z branży jubilersko- mineralogicznej, łącznie ponad czterystu wystawców. Swoją obecnością zaszczycają nas ambasadorzy wielu państw, gwiazdy z pierwszych stron gazet, telewizja, opiniotwórczy dziennikarze.

Asortyment:

Ponad 400 wystawców z całego świata, piękna biżuteria, niezwykłe minerały, kamienie szlachetne, wyjątkowe wyroby jubilerskie, hurtownie, rzemieślnicy, jubilerzy, złotnicy, artyści, kolczyki, bransoletki, pierścionki, naszyjniki, korale, półprodukty do tworzenia biżuterii…

Atrakcje:

• Diament Show – nowa strefa na naszych targach jest przeznaczona dla najbardziej wymagającego klienta detalicznego i hurtowego poszukującego ekskluzywnej biżuterii i wyrobów z kamieni szlachetnych.

Wystawy kolekcjonerskie:

Specjalna – Biżuteria

Specjalna – Minerały

• Strefa młodego projektanta – specjalnie wydzielona strefa dla młodych twórców biżuterii. Szukajcie tu niebanalnej biżuterii i zupełnych nowości na rynku jubilerskim. Stawiamy na świeżość.

• Rzeczoznawca – bezpłatnie pomoże ocenić wartość przyniesionych okazów i wyrobów

• Geolandia – na Giełdzie będzie dostępne miejsce stworzone z myślą o dzieciach. Pod profesjonalną opieką pedagogiczną najmłodsi będą uczyć się rysować minerały, poszukają cennych „skarbów” w piaskownicach czy stworzą modele skamieniałości. Rodzice w tym czasie będą mogli spokojnie zwiedzać Giełdę.

Bilety:

  • normalny 15 zł
  • ulgowy (dla osób poniżej 18 roku życia i emerytów) 10 zł

Dla wystawców:

Zapraszamy Wystawców do wzięcia udziału w specjalnej strefie Diament Show przeznaczonej dla najbardziej wymagającego klienta detalicznego i hurtowego poszukującego ekskluzywnej biżuterii i wyrobów z kamieni szlachetnych:

Zaproszenie do strefy DIAMENT SHOW w ramach WARSAW MINERAL EXPO (TUTAJ)

Cennik dodatkowej zabudowy – Firma Expostyl (TUTAJ)

Kontakt:
Magdalena Pieczyńska
e-mail: gielda@mineraly.waw.pl
tel.: 730 666 947

7-8 III 2015, godz. 10.00-18.00. Giełda odbywa się w centrum Warszawy, Pałac Kultury i Nauki, Pl. Defilad 1, Warszawa

Info dla wystawców: gielda@mineraly.waw.pl
Info dla mediów: biuro@mineraly.waw.pl

COPYRIGHT 2012 MINERALY.WAW.PL | PROJEKT UAU PROJECT