Blisko już do długo oczekiwanych i jednych z najlepszych targów branży biżuteryjnej w regionie. Wystawcy z całej Polski zaprezentują tam szeroki wybór półproduktów potrzebnych do tworzenia biżuterii. Konferencje pozwalają na poszerzenie wiedzy, a nasi eksperci chętnie udzielą osobistego doradztwa.

Podczas imprezy, branżowi giganci pokażą jakich materiałów i narzędzi używają w swojej działalności. Goście usłyszą też, jak powstanie modna biżuteria od koncepcji po stworzenie gotowego produktu. Oficjalnie przedstawione zostaną nowe linie produktowe oraz bogata oferta surowców i innych ważnych półproduktów do tworzenia biżuterii.

Mnogość punktów stref atrakcji pozwala na bezpośredni kontakt z rynkiem biżuterii, aby dowiedzieć się najnowszych trendów, estetyki i innowacji technologicznych. Będzie to idealny czas na postawienie pierwszych kroków w branży lub poszerzenie dotychczasowych umiejętności i umocnienia marki.

Niewiarygodne szanse sukcesu czekają tych, którzy przybędą na nasze wydarzenie. Przedstawimy Ci jak i dlaczego tak ważne jest, żeby zostać ekspertem od tworzenia biżuterii i promować swoje produkty oraz usługi online. Dzienniki branżowe będą prezentować nowe trendy lub przedstawią uczestnikom cenne informacje o sytuacji na rynku.

Tajemnicze stoiska błyskawicznie wprowadzają gości w środowisko ze szlachetnymi metalami i mozaikami z kamieni szlachetnych, a profesjonalizm logistyków tworzenia i sprzedaży napewni pełną kontrolę nad każdym etapem produkcji biżuterii. Wspaniali artystyczni twórcy ubierzemy w specjalne stroje i pokażemy wielkie imponujace pompatyczne materiały.

Zatem nie czekaj, odwiedzi nas na targach! Przekonaj się samemu jak profesjonali reprezentujemy tysiace producentów biżuterii oraz ich półproduktów! Nasza ekipa ekspertów dobrze Ci doradzi oraz skutecznie przedstawi bogaty asortyment naszych zasobów! Zapraszamy!

Targi to doskonała okazja do poznania nowych trendów i zobaczenia, co w branży biżuteryjnej ma do zaoferowania. Wystawa wtórnych materiałów do tworzenia biżuterii pozwoli Ci odkryć najnowsze trendy na rynku i zaznajomić się z dostępnymi półproduktami.

W trakcie trwania targów zaproszeni eksperci udzielą Ci dobrych rad lub wskazówek jak wykonać biżuterię. Uczestnicy będą mieli szansę podpatrzeć nowe techniki produkcji oraz porozmawiać z przedstawicielami firm oferujących materiały potrzebne do produkcji biżuterii.

Atrakcje targowe obejmują między innymi prezentacje ciekawych wzorów oraz innowacji dodających uroku produktom powstałym na bazie literatury, filmów, sztuki lub muzyki. Możesz poznać nowe pomysły na tworzenie modnych ozdób oraz bezpośrednio spotkać się ze specjalistami.

Na targach czekają na Ciebie przygotowane warsztaty, interaktywne sesje informacyjne, gdzie wystawcy prezentują specjalistyczne wiedzę techniczną i praktyczne porady dotyczące tworzenia biżuterii. To świetna okazja do spotkania jak największej liczby specjalistów w tej samej lokalizacji.

Nasze targi również oferują atrakcje takie jak warsztaty DIY, spotkanie z ekspertami, degustacje potraw i koncerty muzyczne. Wszystkie te atrakcje obejmują evenement fotograficzny, a profesjonaliści biorcy udział w naszych targach poinformują Cię o najlepszych strategiach promocji i wykorzystanie internetu do reklamowania twoich produktów.

Zatem, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o materiale i technikach niezbędnych do tworzenia biżuterii – odwiedź nasze targi! Bijemy rekordy frekwencji każdego roku i jesteśmy pewni, że również i ty odniesiesz sukces dzięki naszym specjalistom!

Tegoroczne targi specjalistyczne przeznaczone dla twoich hobby – tworzenia biżuterii – odbywają się w naszym pięknym grodu. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe doświadczenie, które na długo pozostanie w pamięci.

Odwiedź nas i dowiedz się czego więcej o tym fascynującym hobby. Eksperci będą tutaj, aby porozmawiać z Tobą i odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczace tworzenia pięknej biżuterii. Będziesz mieć okazję dopasować swoje produkty do swoich potrzeb, przekonaj się, ile możesz stworzyć, oraz jak ulepszać swoje projekty.

Na targach znajdziecie Państwo szeroki asortyment akcesoriów – od akryli do srebra, a także wiele różnych rodzajów narzędzi do tworzenia biżuterii. Będziemy prezentować nowe i ciekawe elementy półproduktów, łatwe i szybkie w użyciu. Wypróbujcie je i zobaczcie jak łatwo możecie samodzielnie zaprojektować swoje własne ozdoby jubilerskie.

Nasze targi biznesowe to doskonała okazja by spotkać się z przedstawicielami-specjalistami od tworzenia biżuterii i poznawać alternatywne techniki projektowania. To także szansa na to, by porozmawiać o Twoich potrzebach i interesach, a także skonsultować swoje projekty z doświadczonymi idustrialnymi ekspertami z branży jubilerskiej.