Kraków 4-5 XI 2017

Międzynarodowa Giełda Biżuterii i Minerałów

4-5 listopada 2017, 10.00-18.00, ul. Rakowicka 27, Kraków,
Hala Sportowa Uniwersytetu Ekonomicznego (wejście od strony ul. Lubomirskiego)

Serdecznie zapraszamy na dwudniową Międzynarodową Giełdę Biżuterii i Minerałów. 

Na Giełdzie:
Ponad 100 (!!!) wystawców z całego świata, piękna biżuteria, niezwykłe minerały, kamienie szlachetne, wyjątkowe wyroby jubilerskie, hurtownie, rzemieślnicy, jubilerzy, złotnicy, artyści, kolczyki, bransoletki, pierścionki, naszyjniki, korale, półprodukty do tworzenia biżuterii…

Bilety:

  • normalny – 10 zł
  • ulgowy – 7 zł (dla osób poniżej 18 roku życia i emerytów)
  • osoby z zorganizowanych grup szkolnych 1 zł

Atrakcje:

  • Specjalna wystawa
  • Geolandia - miejsce stworzone z myślą o dzieciach. Pod profesjonalną opieką pedagogiczną dzieci uczą się rysować minerały, poszukują cennych „skarbów” w piaskownicach, tworzą modele skamieniałości. Rodzice w tym czasie mogą spokojnie zwiedzać Giełdę. Bezpłatnie.
  • Konkurs - kolejny raz, wszyscy zwiedzający będą mogli wziąć udział w losowaniu nagrody. Kupony będą dodawane do biletów w kasach, a gablota z okazem będzie umieszczona w wejściu głównym na targi.

UWAGA: Specjalny PARKING dla zwiedzających – (nr 17 – parking fundacji UEK) po okazaniu biletu z Giełdy w cenie promocyjnej 1 zł/godzina. Wjazd jest od strony ul. Beliny Prażmowskiego i ul. Moniuszki. Parking znajduje się 70 metrów od hali sportowej (nr 12), gdzie odbywa się Giełda.

Dla wystawców jest wjazd od ul. Rakowickiej – po okazaniu odpowiedniej przepustki.

Informacje dla wystawców: gielda@mineraly.waw.pl

4-5 XI 2017, godz. 10.00-18.00. Giełda odbywa się w Hali Sportowej Uniwersytetu Ekonomicznego, ul. Rakowicka 27, Kraków,

Info dla wystawców: gielda@mineraly.waw.pl
Info dla mediów: biuro@mineraly.waw.pl

COPYRIGHT 2012 MINERALY.WAW.PL | PROJEKT UAU PROJECT